Сходи на косоурах
 
 

Сходи на косоурахСходи на косоурах №1   Сходи на косоурах №2   Сходи на косоурах №3
 
 
Сходи на косоурах складаються з сходинок, косоуров і поручнів. Дослівне визначення косоура звучить так — «несуча балка сходового маршу, до якої кріпляться сходинки. Цього типа сходи є надійним конструктивним елементом інтер'єру. Сходи на косоурах, з видимими і очевидними їх опорами, сприймаються як дуже фундаментальні, і, грунтовні.
 
Якщо приміщення просторе і немає обмежень в його плануванні, найзручніше маршеві сходи на косоурах.  Основа таких маршевих сходів — косоур — є похилою балкою, на яку зверху укладаються сходові сходинки.
 
Шанувальникам старих добрих традицій, цінителям стабільності і респектабельності ми пропонуємо сходи на косоурах. Сходи на косоурах ми робимо з наступних матеріалів: сходинки — з дерева (буку, дуба, ясена), скла-тріплекса, штучного або натурального каменя. Перила виконуються із сталі і дерева (буку або дуба).
 
Така конструкція кріпиться до підлоги нижнього поверху і до торця перекриття верхнього поверху. Елементом цих сходів, що несе, є косоур який може бути виконаний з профільної труби 60х120 мм, модульних елементів, на швелерах, і інших елементах. Сходи на косоурах мають універсальний характер і придатні до установки в будь-яких типах приміщень, до того ж відрізняється високою міцністю. Розрахунок ви зможете здійснити разом з нашим менеджером-консультантом, виходячи з особливостей дизайну і технічних вимог вашого приміщення. Досвід наших співробітників допоможе вам визначитися з типом матеріалів, і ви отримаєте сходи на косоурах, які прекрасно вписуватимуться у ваш інтер'єр.
 
 

 

 

Переглянути фото

 

 

 
 
Також дізнайтесь більше про:
 
Модульні сходи      Гвинтові сходи       Консольні сходи (на больцях)       Сходи на тетівах       Зовнішні сходи
 

 

 
 
© 2009 ПП “Тріумф - Захід”
e-mail: office@triumf-zahid.com.ua
тел. (032) 247 43 63
моб. +3 8(097) 586 43 25
Веб студія “Бренд-А”