Сходи гвинтові
 
 

Сходи гвинтовіГвинтові сходи №1   Гвинтові сходи №2   Гвинтові сходи №3
 
 
Гвинтові сходи конструктивна альтернатива маршевим. Ці сходи рідко використовуються як основні. Проте, роль їх в будинку визначається не лише функціональним призначенням. Як правило, гвинтові сходи — яскрава, видовищна частина внутрішньої архітектури житла, що має самостійне художнє значення.
 
У тісних приміщеннях, де кожен квадратний метр на рахунку, часто встановлюють гвинтові сходи, що складаються із забіжних сходинок. Так вдається створити оригінальний інтер'єр. Визначність гвинтових сходів в тому, що вони можуть розташовуватися не лише біля стіни, що несе, але і в центрі кімнати.
 
Гвинтові сходи складаються з сходинок, центральної стійки і поручнів. Довкола металевого стержня по спіралі, через інтервали в 190-220 мм, закріплені створюючи єдиний марш клиновидні проступи завдовжки від 700 мм. Сходинка, як правило, відсутня — широким торцем сходинка кріпиться до стійки перил. Аби нога комфортно «відчувала себе» на рівні, центральна ширина проступи повинна складати не менше 200-250 мм, в найширшій частині — не більше 400 мм. Дана конструкція  ріпиться до підлоги нижнього поверху і до торця перекриття верхнього поверху і не вимагає наявності стіни, що несе.
 
Гвинтові сходи виконуються з наступних комплектуючих:
 
Сходинки гвинтових сходів виконуються нами з дерева (буку, дуба, ясена), скла-тріплекс, або штучного і натурального каменя. Стійки ми робимо з нержавіючої сталі, або фарбованого металу). Перила зазвичай створені із сталі і дерева (буку, дуба, ясеня).
 
Зазвичай така конструкція кріпиться до підлоги нижнього поверху і до торця перекриття верхнього поверху, тому не вимагає наявності стіни, що несе. Гвинтові сходи носять універсальний характер і придатні до установки в будь-яких типах приміщень, відрізняються високою міцністю, легкістю і ажурністю.

 

 

 Переглянути фото

 
 

 
Також дізнайтесь більше про:
 
Модульні сходи      Сходи на косоурах       Консольні сходи (на больцях)       Сходи на тетівах       Зовнішні сходи
 

 

 

 
 
© 2009 ПП “Тріумф - Захід”
e-mail: office@triumf-zahid.com.ua
тел. (032) 247 43 63
моб. +3 8(097) 586 43 25
Веб студія “Бренд-А”