Модульні сходи
 
 

Модульні сходи 
Модульні сходи №1   Модульні сходи №2   Модульні сходи №3
 
 
 
 
Модульні сходи
 
Відмінною особливістю модульних металевих сходів, які також називають ланцюговими або хребтовими, є наявність центрального косоура, що складається з окремих ланок - модулів, які сполучені між собою поворотними елементами. Конструкція ланок дозволяє виготовляти модульні сходи різних планувальних рішень: прямі, спіральні, поворотні із забежними сходиками. Ці планувальні схеми можна комбінувати, тим самим отримуючи практично будь-яку геометрію сходів. Також  можна використовувати два паралельних ланцюгових косоура.
 
Виконавчі розміри ланок модульних сходів розраховуються за результатами контрольних вимірів будівельних отворів. При цьому кут підйому сходового маршу або спіралі косоура модульних сходів, що рекомендується, має бути не менше 34 градусів для забезпечення необхідних критеріїв жорсткості і стійкості. Матеріалом для ланок модульних сходів може служити нержавіюча сталь полірована або матована, а також конструкційна сталь з полімерним покриттям. У модульних сходах використовуються ланки оригінальної зварної конструкції, що дозволяє комбінувати фактуру металу.
 
Сходинки, вживані в модульних сходах, можуть бути виготовлені з різних порід дерева (дуб, бук, ясень). Також використовуються, конструкції з металевим обрамленням з нержавіючої сталі, а також системи, в яких встановлюються відкриті сходинки (панелі проступи) з тріплексу, акрилу або каменя завтовшки 18 - 30 мм залежно від вживаного матеріалу і розміру рівнів.
 
 
 

Переглянути фото

 

 

 
Також дізнайтесь більше про:
 
Сходи на косоурах      Гвинтові сходи       Консольні сходи (на больцях)       Сходи на тетівах       Зовнішні сходи
 

 

 
 
© 2009 ПП “Тріумф - Захід”
e-mail: office@triumf-zahid.com.ua
тел. (032) 247 43 63
моб. +3 8(097) 586 43 25
Веб студія “Бренд-А”