Перила
 
 

ПерилаПерила і поручні з нержавіючої сталі - надійно і красиво.
 
Використання конструкцій з нержавіючої сталі в новій архітектурі стає ознакою доброго смаку і одним з модних напрямів, у тому числі і hi-tech. Поручні і сходові обгороджування з нержавіючої сталі створюють неповторний стиль в будь-якому інтер'єрі, підкреслюючи і прикрашаючи його.
 
 
Для безпечного ходіння по сходах, необхідно встановлювати перила. Для максимальної зручності і безпеки при підйомі необхідно встановлювати стандартну висоту обгороджувань від 90 до 100 .
 
Основні елементи перил:
 
  • Перила - конструктивні елементи, який встановлюється на балясині (стійках). Так само передбачаються поручні на стіні. Виступають і як елементом зручності при користуванні, так і декоративним елементом сходів і обгороджування.

 

  • Балясина – це опорна стійка перил, на яку кріпитися верхній поручень перил. Бувають різної форми і конфігурації, є заповненням сходових обгороджувань. Форма балясини додає сходам неповторний колорит, формує стиль і дизайн сходів. Один з найважливіших елементів захисту і дизайну.

 

  • Поручні - запобіжні обгороджування сходових маршів і майданчиків. Зазвичай поручні вертикальні. Але інколи виготовляються і похилі поручні. З точки зору композиції повинні  поєднуватися зі всіма елементами сходіві обгороджувань. 
 
Перила та поручні виконані з харчової нержавіючої сталі полірованого типа (дзеркальні) марки стали AISI 304. Конструкція повністю зварна, монолітна, що забезпечує довговічність експлуатації вироба. Перила мають естетичний вигляд і стануть яскравим доповненням інтерєра приміщення.
 
Основні види перил: 
 
  • перила з нержавіючої сталі (дзеркальні і матові)
  • перила з фарбованого метала (колір за бажанням замовника, використовувана фарба фірми «Хамрайт»)
  • перила з використанням скла «триплекс» 
  • перила з використанням металевого троса 
  • комбіновані перила:

           - поручні з нержавіючої сталі і фарбованого металу (поручень з нержавіючої сталі, балясина і заповнення із фарбованого  металу)

           - металлодеревянні (поручень з дерева, балясина і заповнення з нержавіючої сталі, або, фарбованого металу.Використовуємо такі породи дерева: дуб, бук, ясень, червонедерево)

 
Вибір матеріалу, з якого виготовляються обгороджування так само на пряму залежить від місця, де воно буде розташовано. Так, наприклад вуличні обгороджування мають бути виконані з матеріалів тих, що мають достатню твердість, щоб чинити опір випадковим подряпинам і ударам; достатня міцність до стирання, щоб не сколюватися і не стиратися від зносу; достатня еластичність, щоб не тріскатися при викривленні деревини (у випадку, її використання). Окрім цього, володіти певною стійкістю до дії вологи, тепла і світла. Тому дуже поважно підібрати матеріали обгороджування і покриття для завершуючої обробки, враховуючи дію середовища, в якому обгороджування експлуатуватиметься.
 
 З врахуванням всього вище сказаного останнім часом вибір матеріалу з якого виготовляється обгороджування все частіше і частіше падає на нержавіючу сталь. Це пояснюється практичними і економічними інтересами. До практичних інтересів відносяться: висока міцність такого обгороджування при порівняно малому зайнятому просторі, відсутність необхідності фарбування елементів обгороджування, високий термін експлуатації нержавіючої сталі і її непримхливість до умов довкілля.
 
До економічних відносяться низька відносна вартість обгороджувань і найкоротші терміни їх виготовлення. Крім того, обгороджування з нержавіючої сталі, дійсно здатні стати стильовою домінантою в інтер'єрі. На відміну від своїх конкурентів - кам'яних і дерев'яних обгороджувань обгороджування з нержавіючої сталі вдаліше поєднуються з безліччю інших матеріалів, що надає практично необмежені можливості для дизайнера.
Від зовнішнього вигляду поручнів залежить і загальний вигляд сходів
 
Замовляючи у нас  перила і поручні, Ви отримуєте якісний продукт і задоволення від отриманого результату.
 
 
 
 
 

 

 
 
© 2009 ПП “Тріумф - Захід”
e-mail: office@triumf-zahid.com.ua
тел. (032) 247 43 63
моб. +3 8(097) 586 43 25
Веб студія “Бренд-А”